Dr.C.Tuna White+Correct Serisi Kullanım Tavsiyeleri

Farmasi Ürünleri Nerede Satılır
29 Ocak 2019

Dr.C.Tuna White+Correct Serisi Kullanım Tavsiyeleri

Dr.C.Tuna White+Correct Serisi Kullanım Tavsiyeleri

Muhteşen ötesi aydınlatma seninle….

Her yaşta her kadının ortak cilt problemi lekeler!

Farmasi labaratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş ve yenilenen Dr.C.Tuna White+Correct aydınlatıcı serisi ile daha parlak canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olmanız mümkün.

Ciltte renk düzensizliği ve lekelenme durumu güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan ve yaş almaktan kaynaklanır.Cildin metabolizmasını baskılıyarak ,bağışıklık sistemini zayıflatır,cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır.Buda ciltte istenmeyen koyu ve kahve rengi lekelere sebep olur.

White+Correct Serisi Nasıl Kullanılır

1.Adım: Dr.C.Tuna  aydınlatıcı sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır.Cilde aydınlık ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Peeling ile etkili temizleme;

Özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikce konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır.Makyajınızı,kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikce arındırır.

Kullanım şekli:Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün.Ürünü parmak uclarınızla masaj hareketleri yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız.Gözünüze temas ettirmeyiniz.Haftada 1-2 kez kullanımı önerilmektedir.

2.Adım: Tonik cildin nemi daha uzun süre tutmasına yardımcı olur ve tazeler.Nazik formülü ile cildi rahatlatırken  yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli: Pamuğa yeteri miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

3.Adım:Aydınlatıcı koyu leke giderici düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur.Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır.Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriği ile gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını  engellemeye yardımcı olur.

Kullanım önerisi:Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin.2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın.Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir.Gün içinde üzerine mutlaka UV korumalı farmasi aydınlatıcı krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

4.Adım:Dr.C.Tuna Aydınlatıcı krem  yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığnı korumaya cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.Cildin aydınlanmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler.Kum zambağı  yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmişformülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur

Sonuç olarak UV ışınlarına bariyer oluşturmaya  ve güneş etkisinde kalan cilt  eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Cildin daha parlak ve enerjik görünmesine katkıda bulunurken hafif yapısıyla kolayca emilir.

Hafif dairesel hareketler yaparak masaj şeklinde uygulayın.Günde iki kez uygulanması tavsiye edilir.

5.Adım:Dr.C.Tuna Aydınlatıcı göz balmı Kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.Göz çevrenizdeki ince çizgilerin  koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Ürünü parmak ucalarınızla göz altınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikce uygulayınız.Gözlerinize direk temasından kaçınınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir